بازی‌های رایگان ماه جولای 2019 برای Xbox Live Gold معرفی شدند

نویسنده: Han Solo یکشنبه 9 تیر 1398

به انتهای ماه ژوئن رسیده‌ایم و شرکت Microsoft در روز شنبه، بازی‌های رایگان ماه جولای کاربران سرویس  Xbox Live Gold را روی Xbox 360 و Xbox One معرفی کرده است.

با توجه ‌به جدیدترین اخبار بازی، کاربران Xbox One می‌توانند از ابتدا تا انتهای ماه جولای (از تاریخ ۱۰ تیر ماه تا ۹ مرداد ماه) 4 بازی را به‌صورت رایگان به لیست بازی‌های‌شان اضافه کنند و در ادامه تا زمانی‌که عضو سرویس Xbox Live Gold هستند، آن را رایگان تجربه کنند.
بازی محبوب Inside، که در اواسط سال 2016 منتشر شد، محصول جدیدی از شرکت Playdead، سازنده بازی معروف Limbo است و توانست در سال 2016 و 2017 جوایز زیادی دریافت کند. خیلی از جوایز مربوط به طراحی، ساختار هنری و بخش بازی‌های مستقل بود.

این در حالی است که کاربرانی علاقه‌مند به بازی‌های آنلاین و مشارکتی، می‌توانند از تاریخ ۲۵ تیر ماه (۱۶ جولای) تا تاریخ ۲۴ مرداد ماه (۱۵ آگوست) بازی Big Crown: Showdown، که یک بازی اکشن/فایتینگ است، را به‌صورت رایگان به‌لیست بازی‌های‌شان اضافه کنند. کاربران Xbox 360 هم چند بازی به صورت انتخابی از سوی سازندگان دریافت می‌کنند. کاربران این پلتفرم از تاریخ ۱۰ تیر ماه تا تاریخ ۲۴ تیر ماه (۱۵ جولای) می‌توانند Castlevania: Symphony of the Night را به‌صورت رایگان به لیست بازی‌های‌شان اضافه کنند.
بازی Castlevania: Symphony of the Night اولین بازی‌ای بود که مرز دانلود 50 مگابایتی را رد کرد و یکی از نوستالژیک‌ترین بازی‌های آرکید محسوب می‌شود.
همچنین در نیمه‌ی دوم ماه جولای (۲۵ تیر ماه تا ۹ مرداد ماه) هم بازی Meet The Robinsons در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد که از انیمیشن دیزنی با همین نام الگوبرداری کرده است. دراین‌میان اشاره کنم که هر دو بازی رایگان Xbox 360، به‌لطف سرویس Backward Compatibility در دسترس کاربران Xbox Oneهم هستند.

می‌توانید تریلر مربوط‌‌ به بازی‌های رایگان ماه جولای ۲۰۱۹ ایکس‌باکس لایو گلد را در اینجا تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

تگ ها:

Xbox Live Gold Xbox One Xbox 360

دیگر مطالب پیشنهادی:

متن دیدگاه

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد سایت شوید.

نظرات کاربرها:

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده.